אטרקציות נוספות

שדה בר הינה חווה פעילה ושוקקת אשר משלבת מגוון רחב של פעילויות.

חוות הסוסים שלנו

אירועי בוטיק 0525255710

בביקורכם בחווה, בנוסף לסעודת גבינות עשירה, תוכלו לבלות בחוות הסוסים המצויינת שלנו. לצאת לטיול סוסים מדברי למרגלות נופי ההרודיון וים המלח.

לתיאום ביקורים בחוות סוסים יש להתקשר לדבורה: 054-9059376


 

החיות של שלמה

שלמה הוא מומחה לבעלי חיים אקזוטיים ומדבריים. במתחם בעלי החיים של שלמה קיימים עשרות בעלי חיים ייחודיים שלא תראו במקומות אחרים. מלטאות טרופיות, דרך זוחלים, נחשים וחיות מים ועד רקון וצ'ינצ'ילות. חווית הטבע ובעלי החיים ששלמה מציע הינה מיוחדת במינה. המתחם מקורה ומדמה ג'ונגל טרופי כפרח בלב המדבר שלנו. הפעילויות המוצעות כוללות הפעלות עם בעלי חיים, הדרכות, הרצאות על אבולוציית המדבר ומאובנים. הפעילות מתאימה לכל המשפחה ומומלצת מאד על ידי המבקרים.

ניתן ליצור קשר עם שלמה בטלפון: 055-6660897


גלריית האמנות של קרן יבין

גם כן, אנו מזמינים אתכם לבקר בגלריה לאומנות אשר נמצאת אצלנו בחווה. הגלריה מבוססת בעיקר על אמנות הציור ומשלבת את מגוון יצירותיה של האמנית קרן יבין.

לפני הגעה אנו ממליצים לתאם עם קרן: 055-6684022


יחידת הכלבנים

אנו מזמינים אתכם להתרשם מיחידת הכלבנים שלנו. היחידה מכשירה כלבים לתקיפה, חילוץ והצלה. ניתן להגיע ולהתרשם מהכלבים.
בנוסף, קבוצות מוזמנות להנות מתצוגות תכלית של יכולתיהם המיוחדות של הכלבים ולהנות מחוויה מעניינת.

לפרטים נוספים יש ליצור קשר עם גדעון: 055-6684022


מפעל הגפת – Olive Bar

פרוייקט הגפת הינו מפעל אקולוגי ייחודי ומעניין. גפת הנוצרת במהלך ייצור שמן הזית בבית הבד. את חומר הגלם שנשאר אנו ממחזרים ומפיקים ממנו גלילי בערה איכותיים. התהליך הינו פטנט בינלאומי וחוות שדה בר מתגאה בתרומתה לסביבה. קבוצות מוזמנות להכיר את תהליך המחזור והייצור וללמוד אודות תרומתו לסביבה. כל זאת תוך סיור חוויתי במפעל.

לתיאום ניתן להתקשר לנחמן: 0525-255710